KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14155322
nr 1415 5322
Etsningar
3 st, Oscar Paul, Stockholmsmotiv. Signerade, 35-upplaga, yttermått inklusive ram: 30x37 - 37x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:07:26
26/8 20:39:41
30/8 17:03:24